Aktualności O forum Projekty Galeria O Kenii Usługi Kontakt Wersja angielska Strona główna
 

 

 

 

FORUM PRZYZNANO STATUS ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie Forum Kenijsko-Polskie istnieje od 29 stycznia 2004 roku. Jest organizacją otwartą, zrzeszającą osoby pochodzące z Kenii, Polski oraz innych państw, która działa na zasadach non-profit. Więcej informacji o Forum mogą Państwo znaleźć w dziale forum.

Co staramy się osiągnąć?

Poprzez różne formy naszego działania chcemy przybliżyć ludziom w Polsce niezwykłą naturę i egzotyczną, bogatą, kulturę Kenii. Z drugiej strony chcemy, aby Polska była dla Kenijczyków drugim krajem po Wielkiej Brytanii, gdy myślą o Europie.

Na najbliższy rok planujemy szereg przedsięwzięć, jak np. Tydzień Polski w Nairobi, udział kenijskich biegaczy w Maratonie Warszawskim, współpracę Kenya Wildlife Service z Warszawskim ZOO i szkołami w zakresie promocji ochrony środowiska, II Tydzień Kenii w Warszawie, itp.

Wierzymy, że lepsze wzajemne poznanie się i zrozumienie przyniesie naszym krajom wiele korzyści w każdym zakresie.

Jak możesz pomóc?

Jako darczyńca dysponujesz swoim 1% podatku dochodowego. To Ty decydujesz o darowiźnie na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Zastanów się i pomyśl.

My, członkowie Forum Kenijsko-Polskiego, chcielibyśmy zaprosić Cię do wsparcia naszej organizacji Twoim 1% podatku dochodowego.

Nr konta: 29 1240 2034 1111 0010 0253 6070
Bank Pekao S.A
XIII Oddział, Warszawa
Swift: PKOPPLPW

Z góry dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie naszej inicjatywy.

Informacje na temat sposobu wypełniania PIT-u i dokonania wpłaty znajdą Panstwo TUTAJ.

« powrót